Онлайн-школа

image

Як легко запам'ятовувати слова?

 

Всі ми знаємо, що чим багатшим є наш словниковий запас англійської мови, тим простіше висловити свої думки та розуміти мову інших. Нові слова потрібно додавати постійно до нашого вокабуляра. Але що робити, якщо їх важко запам'ятати? Сьогодні ми поговоримо про один із найпопулярніших способів запам'ятовування слів - роботою з картками.

Отже, вам доведеться вивчити певний набір слів. Перше, що вам знадобиться - це папір для нотаток, з якого ми створюватимемо картки зі словами


На кожній картці пропишіть слово англійською на одному боці та його переклад на інший. Коли всі слова прописані – можемо приступати до вивчення слів.

Як ми будемо запам'ятовувати слова? Порядок дій дуже простий, але ефективний:

  1. Беремо картку та читаємо вголос слово та його переклад. Читаємо так усі картки
  2. Тепер дивимося лише на англійський варіант та перекладаємо самі. Якщо виникають труднощі і ви не можете згадати більшу частину слів, це означає, що потрібно повернутись до п.1.
  3. Наступний крок – читаємо переклад та згадуємо англійське слово.

Кожен крок опрацьовуємо з усім набором карток, можна кілька разів. Якщо залишаться слова, які все ще складно запам'ятати – відкладаємо їх окремо та опрацьовуємо всі 3 етапи знову.

Цей спосіб дуже добре допомагає запам'ятати окремі слова. Але що робити далі? Адже треба навчитися їх використовувати у мові. Пропоную продовжити працювати з картками та виконати наступні завдання:

 

Storytelling.

Перевертаємо всі картки англійською стороною донизу і викладаємо в ряд. Наше завдання – взяти картку, згадати переклад та скласти речення. Наступне речення з новим словом має продовжити нашу історію. Таке завдання ще краще робити у парі чи компанії, історії дуже часто мають несподіваний чи веселий фінал.

Беремо по 2,3 або 4 картки разом, згадуємо переклад слів і складаємо одне речення, використовуючи всі слова.

І для остаточного закріплення лексики візьмемо половину вивчених карток і складемо гарний діалог з використанням усіх слів. Це завдання краще робити письмово, щоб логічніше викладати думки та запам'ятовувати написання.


Отже, у статті ми показали приклади того, як можна самостійно вивчати слова перед тим, як прийдете на урок. Далі залишається активно вживати вивчені слова, обговорюючи різні події, аналізуючи новини, ділячись своїми враженнями про новий фільм та виконуючи безліч інших завдань, які вже підготували для вас наші викладачі! Записуйтесь на уроки!)